- Sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerde teslimat kargo firmaları aracılığıyla yapılmaktadır.
- Ürünleriniz, siparişi tamamlarken seçeceğiniz anlaşmalı kargolardan biri ile adresinize gönderilir.

- Ödemenizi kredi kartı, havale ya da EFT ile yaptıysanız
Sipariş tutarınız 150,00 TL'nin altında ise ağırlık ve hacime bakılmaksızın Türkiye'nin her yerine kargo ücreti 10,00 TL'dir. Kargo ücreti alışverişinizin sonunda sipariş tutarınıza ilave edilerek sizden tahsil edilecektir. Kargo ücretini bize ödemenizin sebebi; ürünlerinizin ağırlık ve hacmine göre kargo ücreti 10,00 TL'yi geçtiği durumlarda kargo firmasına daha fazla kargo ücreti ödememenizdir. Kargo ücreti 10,00 TL'yi geçerse aradaki fark bizim tarafımızdan kargo firmasına ödenir. Ayrıca sevdiklerinize hediye olarak göndereceğiniz alışverişlerde de kargo ücretini hediye göndereceğiniz kişiye ödetmek zorunda kalmazsınız.

Sipariş tutarınız 150,00 TL'nin üzerinde ise teslimat için herhangi bir kargo ücreti ödemezsiniz. Yani aldığınız ürünlerin taşıma ücreti bizim tarafımızdan kargo firmasına ödenir.


- Kargo ile yapılan gönderilerde ürünlerinizi teslim alırken ezilmiş, kırılmış, hasar görmüş paketleri kontrol ederek alınız. Paketlerde herhangi bir problem olmamasına rağmen zarar görmüş ürün varsa bize bildirin. Bu ürünlerin yenisi tarafımızdan tekrar gönderilecektir.


- Ödeme işlemi tamamlanmış olan siparişler 1-3 iş gününde kargoya verilir. Stoklarda olmayan ürün(ler) varsa temin süresi 1-7 iş günüdür. İthalat veya imalattan kaynaklanan problemler nedeniyle temin edilemeyen ürünler olursa, bu ürünler için ödediğiniz tutar size eksiksiz iade edilir.