- Sitemiz üzerinden kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerde 128 bit SSL şifreleme ve iPara (Aypara Ödeme Kuruluşu) sanal pos uygulaması kullanılmaktadır. Söz konusu uygulama tüm dünyada güvenle uygulanır niteliktedir.

- Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu uygulamanın bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http:// biçiminde değil, https:// biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti yer almaktadır.

- Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, bankanın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir.

- Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis esen banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine 128 bit SSL güvenliği ile şifreleyerek iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.